Her by LOVE to dwie naturalne sojowe świece od Edyty Herbuś!
Każda z nich została wykonana w Polsce. Zawierają autorską mieszankę olejków eterycznych Decodo. Zgodnie ze swoimi właściwościami noszą nazwy AURA i WENA.
AURA powstała z myślą o medytacji, jodze czy wieczornym wyciszeniu z książką. Jej głównym składnikiem jest drzewo różane, do którego dodano cedr, geranium, cytrynę i miętę.
WENA, dzięki olejkowi z mandarynki, paczuli, geranium, odrobinie pieprzu i Ilangu, pobudza energię, daje natchnienie i twórcze ożywienie.

"Myśląc z czułością o nas wszystkich, szczególnie w dzisiejszej wymagającej rzeczywistości, stworzyłam pachnący symbol ciepła, otulenia i zmysłowości. Chciałabym, by stał się on impulsem do zatrzymania w codziennym pędzie i skierowania uwagi do wewnątrz siebie. By otulał nas w domowej przestrzeni, wspierając w nas spokój, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa "

Marka Her By Love powstała z naturalnej potrzeby otaczania się pięknem i dzielenia się tym, co w nas najlepsze. Myśląc o ekologii Edyta kontynuuje rozpoczętą w 2020 roku akcję ekologiczną wspólnie z Decodo. Właśnie dlatego każda zakupiona świeca oznacza posadzone na nowo drzewo w nadleśnictwie Runowo, którego lasy zostały zniszczone przez nawałnicę w 2017 roku.

Świece dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie herbylove.pl